Kontakt, o nas

Siedziba (adres redakcji i wydawcy):

WILKOCKI PR Michał Wilkocki
ul. Spiska 22
71-042 Szczecin
REGON 320416661
NIP 8522471369

Pamiętaj, by sprawdzić swój adres email – nie będziemy mogli odpowiedzieć na wiadomość z błędnym adresem. Możesz też skontaktować się z nami poprzez profil na Facebook

Czy mogę opublikować na stronie swój post, artykuł lub publikację?

Jak najbardziej! Jednak w publikacjach złożonych, opracowaniach tematów postaraj się podać źródła oraz dodatkowe informacje. Dużo łatwiej zacząć od podzielenia się swoimi historycznymi fotografiami. Możesz też skorzystać z naszej grupy na portalu Facebook, by najpierw zaprezentować treść szerokiemu gronu odbiorców – osoby zajmujące się historią miasta profesjonalnie mogą pomóc Ci w lepszym opracowaniu swojego tematu. Nie wymagamy umieszczania logotypu na Twoich grafikach, o tym przeczytasz więcej w tej zakładce. Twój post będzie posiadał Twoją belkę autorską – zdjęcie jeżeli chcesz, Twoje imię i nazwisko, a także kilka słów o Tobie. Dzięki temu inne osoby, chcące rozwinąć ten temat będą mogły skontaktować się z Tobą z poziomu samej publikacji.

  Can I write to you in English? / Kann ich auf Deutsch schreiben?

  Of course you can! If you are looking for information, tips, details about the history of Szczecin, write to us – we will try to help you, in English.
  Natürlich kannst du! Wenn Sie Informationen, Tipps, Details zur Geschichte von Stettin suchen, schreiben Sie uns – wir versuchen Ihnen zu helfen, auf Deutsch. Sie müssen jedoch bedenken, dass viele unserer Autoren diese Sprache nicht beruflich verwenden.

  Znalazłem błąd lub nieścisłość. Czy mogę to jakoś zgłosić?

  Oczywiście! Możesz to zrobić za pomocą systemu komentarzy, kontaktu poprzez Facebook z autorem postu lub wysyłając nam email i opisując, który z postów lub artykułów posiada błąd oraz w jakim miejscu. Nie jesteśmy grupą profesjonalistów i każdy popełnia błędy. Dzięki zgłoszeniom lub komentarzom możemy je naprawić lub sprawić, że opracowania będą jeszcze bardziej dokładne i szczegółowe. Doceniamy każde wsparcie!

  Czy mogę napisać w celach biznesowych?

  Nasza strona może w przyszłości umieszczać przestrzenie reklamowe, które pozwolą utrzymać koszty działania. Nie akceptujemy jednak ofert, które mają na celu wywołać u odbiorców irytację nachalnymi reklamami, oknami typu pop-up oraz nie publikujemy postów sponsorowanych. Stosujemy jednak mechanizmy, które w pewnej mierze pozwalają unikać wtyczek typu AdBlock, bez jednoczesnego całkowitego blokowania dostępu do treści.

  Historyczny Szczecin